Lajmet e fundit

 • E Enjte, 15.11.2018

  Të premten mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Drenasit

  lexo më shumë

 • E Enjte, 15.11.2018

  Kryetari Veseli mbajti një ligjëratë në Universitetin Aalto

  lexo më shumë

 • E Mërkure, 14.11.2018

  Veseli takon kryetaren e Parlamentit të Finlandës – merr përkrahje për procesin e liberalizimit të vizave dhe Interpolin

  lexo më shumë